Навчальний тренінг “Психологія групи. Робота з перенесенням, контрперенесенням, супротивом”

27-28 листопада 2021 року
ДВОДЕННИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

(ТРЕНІНГ З ОВОЛОДІННЯМ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ)

«ПСИХОЛОГІЯ ГРУПИ. РОБОТА З ПЕРЕНЕСЕННЯМ,
КОНТРПЕРЕНЕСЕННЯМ, СУПРОТИВОМ».

Медико-психологічний центр

Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова
Кафедра психіатрії, наркології, загальної та медичної психології факультету післядипломної освіти

До участі в тренінгу запрошуються спеціалісти, які працюють з людьми в тій чи іншій сфері (психологія, медицина, управління персоналом, соціальні служби і т.д.) і, звичайно, всі, хто цікавиться пізнанням власного внутрішнього світу.

Що ми пропонуємо:
Тренінг посвячено аналізу практичних прикладів роботи в групах, концепцій патології та здоров’я у стосунках, обговоренню внеску групи та керівника в систему ефективної міжособистісної взаємодії.

Тут ви знайдете:
– Безпечне середовище для дотику і обміну почуттями, думками, різними точками зору, що може дати відповіді на питання, які давно хвилюють Вас.
– Розвиток психоаналітичного мислення.

Під час роботи у тренінгу ми будемо розглядати:
– Основні сценарії розвитку групи.
– Формування та закріплення навичок роботи сучасного керівника групи

Участь у тренінговій програмі передбачає практичну роботу із запитами учасників, засвоєння нових навичок роботи з групами.

Організаційна інформація:
– Тренінг проводиться в приміщенні Медико-психологічного центру Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (7 поверх фармацевтичного корпусу медичного університету).
– Кількість учасників: до 12 осіб.
– Тривалість: робота продовжуватиметься по 6 годин протягом 2 днів (усього 12 годин).
– За результатами участі в тренінгу планується видача сертифікатів.

Черговий блок тренінгу: 27-28 листопада 2021 року.

Контактний телефон: 068-831-33-86.