Семінар з проблем дитячої психології та психокорекції

МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. М.І. Пирогова

Психологів, студентів, інших фахівців, які працюють з дітьми та їх сім’ями запрошуємо взяти участь у семінарі з проблем дитячої психології та психокорекції.

Тематика семінару  може зацікавити молодих батьків, які не мають спеціальних знань, умінь та навичок, але прагнуть краще пізнати світ своїх дітей та досягати ефективної взаємодії на усіх етапах розвитку.

Спілкування з дітьми – це дивовижна подорож у тридев’яте царство та пошук свого «Я». Особливо цікавою та ефективною може бути ця подорож разом з дитячим психотерапевтом, особливо в разі, якщо в сім’ї виникли непорозуміння. Основним допоміжним інструментарієм у цій подорожі може стати гра, казка, уява, спонтанність, креативність, змінювання ролей, тощо.

Світ дитини, особливості її мислення та емоцій, разюче відрізняються від світу дорослих, тому дитяча психотерапія має проводитися за іншими, у порівнянні з дорослою психотерапією, методами.

Основні завдання семінару:

• Ознайомлення слухачів з особливостями психології дитинства та підліткового віку (в нормі та патології).
  • Ознайомлення з сучасними методами індивідуальної та групової роботи з дітьми.
  • Формування теоретичних уявлень та практичних навиків застосування різноманітних технік в індивідуальній та груповій психотерапії дітей.
  • Формування навиків психологічного супроводу дитячо-батьківських стосунків

В цілому, програма семінару має три складові:

• Психокорекція: основні сучасні методи і методики, що застосовуються в дитячій психотерапії.
  • Психокорекція емоційних та поведінкових проблем у дітей.
  • Психокорекція та консультування дитячо-батьківських стосунків.

До програми семінару увійдуть наступні модулі:

• Психокорекційна робота з дітьми із синдромом гіперактивності методом «дитячої психодрами».
  • Психокорекція страхів та неврозів у дітей методами АРТ-терапії.
  • Психокорекція агресії у дітей методом піскової терапії.
  • Психокорекційна робота з ознаками порушення прихильності у дітей методом юнгіанської казкотерапії.

У роботі семінару братимуть участь:

Кондратюк Алла Іванівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри медичної психології та психіатрії з курсом післядипломної освіти, практичний психолог медико-психологічного центру ВНМУ ім.. М.І. Пирогова.

Котлярова Олена Іванівна – практичний психолог медико-психологічного центру ВНМУ ім.. М.І. Пирогова, психодраматерапевт, член АППУ, фахівець в роботі з дітьми, підлітками та з питань дитячо-батьківських відносин.

Свинарчук Анастасія Миколаївна – дитячий психіатр, лікар ВОПНЛ ім.. Ющенка, фахівець з питань спостереження за немовлям.

Повний курс навчання включає 6 блоків (150 годин).

Робота проводитиметься один раз на місяць (у суботу та неділю з 10-00 години до 18-00 години).

Графік роботи:

1. 19 – 20 жовтня 2019
  2. 16 – 17 листопада 2019
  3. 21 – 22 грудня 2019
  4. 25 – 26 січня 2020
  5. 22 – 23 лютого 2020
  6. 21 – 22 березня 2020

За результатами навчання (після прослуховування усіх 6 блоків) видаватиметься сертифікат.

Заняття проводитимуться за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 56, Вінницький національний медичний університет ім.. М.І. Пирогова, фармацевтичний корпус, 7 поверх.

Додаткова інформація за телефоном: 0980894193, 0637716271 + вайбер.

E-mail: kotvelena@i.ua, Олена Котлярова

Реєстрація на семінар